Hispaania, Mallorca reisipakkumised 2017

Palma de Mallorca

Mahe vahemereline kliima, ilus loodus ja hotellide rohkus on kaasa aidanud selleks, et saarel luua üht Euroopa tähtsaimat suvitusparadiisi. Mallorcal on pakkuda kõike, mida turist eales vajada võiks: ilusad rannad, kaunis mägine loodus, lõputu hulk erinevaid söögi- ja joogikohti nii päevaseks kui õhtuseks ajaveetmiseks, lõbutsemiskohad igale eale, vahvad teema- ja veepargid, mitmekesised sportimisvõimalused, parajalt vaatamisväärsusi ning loomulikult küllaldaselt päikest.

Mallorca on väike ja mõnus, sobides puhkuseks nii täiskasvanutele kui lastele, nii peredele kui üksikutele seiklejatele. Väikese saare kohta on Mallorca loodus hämmastavalt mitmekesine. Saare ligi poole tuhande km pikkusel rannikul võib kohata nii raskesti ligipääsetavaid türkiissinise veega liivaseid lahesoppe kui ka pikki, laugjaid valge liivaga randu.

Vaatamata suurele turistidehulgale on ikka võimalik leida privaatsust pakkuvaid puutumatuid paiku, kus rahus tõelist Mallorcat nautida. Imelist looduspilti täiendavad männimetsadega kaetud mäenõlvad, mille kõrgus on kohati rohkem kui 1400 m üle merepinna ning oliivi- ja apelsinisalud tasasel keskmaal. Pealinn Palma de Mallorcas on palju põnevaid arhitektuurimälestisi, millest tuntuim on lahekaldal asuv imposantne Palma katedraal. Majesteetlik gooti kirik rajati 14.-16.sajandil ning on muutunud linna sümboliks. Lisaks köitvale arhitektuurile pakub Palma de Mallorca piisavalt ajaveetmisvõimalusi, mille hulka kuuluvad muuseumid, kunstigaleriid, kaubanduskeskused, baarid ja ööklubid.

Näidishinnad ühele reisijale majutusega  7 ööks  kahekohalises toas.

Hotell Toitlustamine Hind
Fergus Tobago 3* / Palmanova BB / HB / AI al 625 €
Sol Guadalupe 4* / Magaluf BB / HB al 659 €
Sol Katmandu Park & Resort 4* / Magaluf BB / HB / AI al 669 €
Bahia Del Sol 4*  / Santa Ponsa HB / AI al 755 €
Fergus Style Pollensa Park & SPA  4* / Puerto Pollensa BB / HB / AI al 755 €
Melia Calvia Beach 4*+ / Magaluf BB / HB al 795 €

BB – hommikusöök
HB – hommiku- ja õhtusöök (poolpansioon)
FB – hommiku-, lõuna- ja õhtusöök (täispansioon)