Kanaari Saared, Gran Canaria puhkusereisid 2017

Gran Canarial leidub tegemist kõigile – mudilastest nende vanavanemateni. Siin on nii linnu kui rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.

Pealinn Las Palmas asub saare kirdeosas. Linn on ilus ja puhas. Linn pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Kindlasti tasub külastada ajaloolist vanalinna.

Playa del Ingles on kindlasti Grand Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on laiad liivarannad ja elav ööelu, mis on põhilisels koondunud rannapromenaadile ja kaubanduskeskustesse. Otse rannapromenaadil on suur valik erinevaid söögikohti.

Maspalomas on vaiksem ja hubasem kuurort, mis on sobilik just perepuhkuseks lastega. Siin asub lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid. Üks soosituimatest meelelahutustest on kaamelisafari Maspalomase liivadüünides.

Maspalomase naaberkuurort Melonerase sobib eelkõige täiskasvanud puhkajatele. Siin asuvad moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud.

Näidishinnad ühele reisijale majutusega  7 ööks  kahekohalises toas.

Olympia 2* (söökideta), Las Palmas 375  EUR
Blue Star Monte Feliz 4* (söökideta), Bahia Feliz 395  EUR
Idafe 3* (söökideta), Las Palmas 420  EUR
Blue Star Cay Beach 4* (söökideta), Las Meloneras 623  EUR
Exe Las Canteras 4* (h/s), Las Palmas 650  EUR
Dunas Mirador Maspalomas 3+* (kõik hinnas), Maspalomas 730  EUR
Playa Bonita 4* (h/s), Playa del Ingles 740  EUR
Riu Don Miguel 4* (h/s ja õ/s), Playa del Inglés 800  EUR
Lopesan Villa del Conde Resort Corallium & Thalasso 5+* (h/s), Meloneras 1135  EUR

Reisipaketi lõplik hind sõltub reisi ajast, toakategooriast ja toitlustustüübist. Vastutav reisikorraldaja: Aurinko.