KÕIK HINNAS REISID MATKAPUNKTIST al.329€

BULGAARIA Pliska Golden Sands 3* KÕIK HINNAS al. 472€

EGIPTUS SHARM EL SHEIKH 15.12 7 ööd Xperience Kiroseiz Premier 5* kõik hinnas al.443€

TÜRGI MUKARNAS SPA RESORT 5* ULTRA KÕIK HINNAS 649€

Meie kodulehel rikkalik valik erinevaid sihtkohti ja hotell, kus kõik hinnas teenus!

Hinnad on pidevas muutumises, täpse info saate meie reisikonsultantidelt!

pakkumised vaata siit! 

pakkumist küsi siit! 

Valides “kõik hinnas” (all inclusive) majutuse saate süüa ja juua nii palju kui soovite. All Inclusive paketi sisse kuulub hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, vahepealsed kerged eined, kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid. Olenevalt hotellist võib hinna sisse kuuluda ka valik harrastusi ja spordialasid. Teenus sobib neile, kes kavatsevad oma puhkuse veeta peamiselt hotellis, samuti ka lastega peredele, sest võimaldab täpselt oma väljaminekuid planeerida.

Erinevates riikides on kõik hinnas teenuse mõiste erinev. Mõnedes hotellides võivad olla ka „kõik hinnas” süsteemi puhul siiski piiratud alkohoolsete jookide kogused, või kehtestatud ajalised piirangud, näiteks lõppeb “kõik hinnas” toitlustamise õhtul kell 22.00 – hilisemal kellajal peab klient ise oma jookide ja söökide eest tasuma. Mõnedes hotellides võib olla kehtestatud ajaline piirang alkoholi pakkumisele.

Hotell võib hooaja vältel muuta tasuta ja lisatasu eest pakutavate teenuste, jookide-söökide jms nimekirja, informeerimata sellest reisikorraldajat, seetõttu palume vastav informatsioon täpsustada hotelli administraatoriga kohapeal.

Kõiki reise saab osta järelmaksuga. Vaata pakkumst siit!